Gotowanie krok po kroku podstawowe sposoby gotowania i przepisy dla początkujących

Wydawnictwo: Mak
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Podstawowe sposoby gotowania i przepisy dla początkującychKto by nie chciał gotować jak słynny szef kuchni! z tą książką sukces osiągnie nawet ten, kto w kuchni stawia dopiero pierwsze kroki. W ponad 100 przepisach jasno i dokładnie opisane zostały podstawowe techniki gotowania oraz sposoby przyrządzania zup, sosów i potraw z mięsa. Kolejne etapy pracy są zilustrowane ponad 150 zdjęciami przedstawiającymi krok po kroku najważniejsze czynności. Książka zawiera wiele cennych informacji o składnikach oraz praktyczne porady dotyczące gotowania oraz wskazówki, jak sobie poradzić, gdy coś się nie uda. Dlatego sukces w gotowaniu odniesie też osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kuchnią.

trycha | 2014-02-22

Na uwagę zasługują przede wszystkim informacje o przygotowaniu kuchni do przygody z gotowaniem, oraz informacje o zaopatrzeniu spiżarki. Same przepisy szału nie robią.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015