Spacery

Wydawnictwo: Anagram
spacery
poezja

O poezji Autorki napisali: Jerzy Zelnik Nieczęsto można się spotkać z taką wrażliwością, z poetką obdarzoną takim słuchem poetyckim, z liryką, w której puls namiętności trzyma w ryzach szlachetna powściągliwość autorki. Zuzanna Celmer Te wiersze są jak czarka z kruchej porcelany wypełniona poezją. Poruszają wrażliwością wewnętrznego świata Autorki. Dotykają tego, co pulsuje pod...

O poezji Autorki napisali:

Jerzy Zelnik

Zuzanna Celmer
Te wiersze są jak czarka z kruchej porcelany wypełniona poezją. Poruszają wrażliwością wewnętrznego świata Autorki. Dotykają tego, co pulsuje pod powierzchnią. Są zapisem stanów pozostających poza słowami. Trudno się od nich uwolnić. Chce się do nich wracać.

Justyna Reczeniedi
Poezja intrygująca, na wskroś kobieca, wciągająca w świat istoty zmysłowej i czułej, która w swej namiętnej tęsknocie staje się „drżeniem”, spojrzeniem „bez wzajemnym”, twórczym bólem oczekiwania. Gorąco polecam!

źródło opisu: Wydawnictwo Anagram, 2011

źródło okładki: http://www.anagram.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!