Anybody but Justin

Cykl: Chances Are Series (tom 1)
Wydawnictwo: Samhain Publishing
angielski
CARAMEL

Linia między przyjaciółmi a kochankami może być bardzo mglista...szczególnie gdy dodasz tequille. Gabby na poważnie poszukuje Pana Właściwego, i nie da się powiedzieć,że nie ma w tym powodzenia. Uwielbia liczne randki i seks, z którymi one się wiążą. Dopóki nie zorientowała się, że zakochała się w jedynym mężczyźnie, w którym przyrzekła sobie się nie zakochiwać. Jej najlepszy przyjaciel i...

Gabby na poważnie poszukuje Pana Właściwego, i nie da się powiedzieć,że nie ma w tym powodzenia. Uwielbia liczne randki i seks, z którymi one się wiążą. Dopóki nie zorientowała się, że zakochała się w jedynym mężczyźnie, w którym przyrzekła sobie się nie zakochiwać. Jej najlepszy przyjaciel i współlokator, Justin. Jest graczem w każdym znaczeniu tego słowa - i przypomina jej o okropnej przeszłości.

Jednej nocy, przy małej pomocy butelki tequilli, relacje zaczynają być dla niej za gorące by czuć się komfortowo. Wyprowadza się, usuwając go i przekreślając namiętność.

Justin ma inne plany. Tequilla sprawiła więcej niż jego sposób postrzegania swojej przyjaciółki. Zdał sobie sprawę, że nie chce być tylko przyjacielem. Jest gotowy na coś bardziej zażyłego, zrobi wszystko by dowiedzieć się dlaczego ucieka. I przekonać ją by została.

źródło opisu: http://www.shellistevens.com/bio/

źródło okładki: http://www.shellistevens.com/bio/

Karolina Jędraszak | 2014-11-23

Historia może i powtarzalna, ale napisana w sposób niezwykle wciągający. W trzech słowach?... pikantna, zabawna wzruszająca. Polecam gorąco ^^

bookish | 2014-09-19
Przeczytana: 19 września 2014

krótkie opowiadanie, tak naprawdę mówiące o przejściu z etapu przyjaźni do etapu związku, oczywiście pomijając kilka komplikacji.

TINA | 2013-09-18
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 18 września 2013

Justin i Gabby byli współlokatorami przez dwa lata, do pamiętnego dnia gdy coś się między nimi wydarzyło. Gabby nie potrafiła się z tym pogodzić i uciekła od niego jak złodziej, bez żadnego wyjaśnienia… a teraz przypadkiem wpada na niego w sklepie. To uczucie – motylki - nadal w niej tkwi, rumieńce i fala gorąca, wspomnienia… czemu ciągle ucieka?
Niesamowicie zmysłowa i namiętna historia znajomości Justina i Gabby :)
Zdecydowanie za krótka, a Justin jest po prostu najsłodszym ciasteczkiem swojego rodzaju:)
Polecam :)