Sekretny język koni

2014-06-18
2014-06-18
Michał Brodacki
Konie

Jeżeli jesteś początkującym koniarzem, to polecam. Są tam rzeczy podstawowej wiedzy o koniach jak np. Opieka nad koniem, dyscypliny związane z jeździectwem, wymienienie kilku najpopularniejszych ras konii, wyjaśnienie zachowywania się konii itd.

Poradnik dla iście początkujących . Dla osób nieco wtajemniczonych jest zbyt opisowa. Jednak sama nauka mowy ciała -ciekawa.

• Mam u taty
  • 2015
  • Przeczytane w 2014
  • Konie

Dodaj cytat z książki Sekretny język koni