W.I.T.C.H. W poszukiwaniu Meridianu

Wydawnictwo: Egmont Polska

Pięć czarodziejek W.I.T.C.H. zjednoczyło siły, by wypełnić swoją misję zamknąć portale łączące ziemię z Innym światem. Ale w grupie pojawiły się zgrzyty. Lekkomyślne zachowanie Irmy i nagłe zniknięcie Elyon wywołały spory. Ale nie czas na kłótnie! Dziewczęta muszą się skupić na poszukiwaniach właściwego portalu prowadzącego do miasta Meridian w Innym świecie. Tym bardziej, że podczas tej misji jedna z Czarodziejek wpada w poważne tarapaty. Czy przyjaciółki zdołają jej pomóca

Paula | 2011-01-27

Średnie. Moja druga miłość z wieku 7-10.

emilyjane | 2016-12-07
Monika Chechlińska | 2015-01-06