Shrek

Shrek
83-7245-880-4
ogry, bajki, Shrek
Enyo

Spokój to wszystko, czego pragnie zielony ogr - łagodny i dobry olbrzym. Kiedy więc lord Farquaad obiecuje uwolnić jego bagno od dokuczliwych stworów w zamian za sprowadzenie więzionej przez smoka królewny Fiony, Shrek wyrusza na poszukiwanie. Ale Fiona nie jest tak słodka, na jaką wygląda, i ratowanie jej nie jest proste. A towarzystwo przemądrzałego osła, który ani na chwilę nie przestaje gadać, wcale nie poprawia sytuacji...

Kasiaxxx | 2015-07-06
Przeczytana: 05 lipca 2015

Shreka świetnie się czyta, można odpocząć i zapomnieć o kłopotach. Wolę w tym wypadku jednak film, choć książkę też polecam :)

Loncia | 2011-08-18
Przeczytana: 2002 rok

W porównaniu do filmu słabe, bardzo słabe.

fratyna | 2013-05-20

Czytałam jak byłam mała i muszę przyznać że wtedy książka bardzo mi się spodobała. Dziś czytam książki w 1-2 dni, wtedy jednak trzymałam się od nich tak daleko, jak to tylko możliwe, a jednak tą książkę (jak na tamte czasy) przeczytałam w rekordowym czasie!
Moja ocena więc będzie taka, jaka była by ok. 7 lat temu, bo w końcu to książka dla dzieci i teraz na pewno nie umiała bym jej ocenić. :)

Yes | 2012-12-26

Zdecydywanie tylko dla dzieci, jako zachęta do czytania książek

Lily | 2014-01-27

Nie jest zła ale film lepszy. Przeznaczona jest dla dzieci.

Edhiel | 2016-10-08
Kikaxfob | 2016-08-20