Poradnik przetrwania dla dzieci z trudnościami w uczeniu się

Tłumaczenie: Barbara Kaczkowska
Wydawnictwo: Euro-Edukacja
Survival Guide for Kids with LD
poradniki
Goc

Jest to książka skierowana do dzieci mających trudności w nauce (dysleksja, dysgrafia, itd.). W prosty, ciepły, a zarazem fachowy sposób odpowiada na szereg pytań dotyczących problemów z nauką. Jednocześnie dostarcza całej palety praktycznych wskazówek, jak radzić sobie z kłopotami tak w szkole, jak i w domu. I najważniejsze: inspiruje dzieci do pracy nad sobą oraz utwierdza w przekonaniu, że wszystkie dzieci mogą osiągać wspaniałe wyniki!

źródło opisu: http://www.euro-edukacja.pl/

źródło okładki: http://www.euro-edukacja.pl/

pink | 2019-03-12
Przeczytana: 12 marca 2019

Bardzo długo szukałam tej książki. Powinna być non stop wznawiana, bo to naprawdę rewelacyjny poradnik dla dzieciaków z problemami szkolnymi.

pink | 2019-03-12
Przeczytana: 12 marca 2019

Rewelacyjny poradnik dla dzieciaków ze szkolnymi problemami, zawarte w nim porady są proste i skuteczne.