Druga dusza O dwudziestu Festiwalach Kultury Żydowskiej w Krakowie

Wydawnictwo: Czarna Owca
Jaga

Książka opisuje fenomen Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie – jego rolę w edukacji i utrwalaniu wiedzy o przemijającej tradycji; prezentuje różnorodność współczesnej i dawnej kultury żydowskiej. Druga dusza to swoisty zbiorowy pamiętnik uczestników Festiwalu – gości i artystów, wzbogacony o fotografie oraz materiały archiwalne m.in. recenzje, artykuły, programy, plakaty, dokumenty oraz płytę DVD.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarna Owca 2013

źródło okładki: Wydawnictwo Czarna Owca 2013