Sekret natychmiastowego uzdrowienia

The Secret of Instant Healing
zdrowie, problemy, poradnik
zdrowie, medycyna
Gracjan

"Jak myślisz, co mogłoby się stać, gdybym powiedział Ci, że jesteś w stanie naprawić problem jedynie poprzez fakt bycia jego świadomym? „Oczywiście” - odpowiedziałbyś. „Najpierw zauważam problem, a następnie podejmuję kroki, by mu przeciwdziałać. Nie ma w tym nic wyjątkowego.”. W taki oto właśnie sposób toczy się życie, prawda? Ale nie to miałem na myśli. Co jeśli byłbyś w stanie rozwiązać...

W taki oto właśnie sposób toczy się życie, prawda? Ale nie to miałem na myśli. Co jeśli byłbyś w stanie rozwiązać problem będąc wyłącznie świadomym jego istnienia i nie podejmując oprócz tego innych działań, mając jedynie jego świadomość? Czy to byłoby już czymś wyjątkowym? Pewnie, że byłoby. I dokładnie o tym mówię. Gdybyś tylko we właściwy sposób uświadomił sobie, że cierpisz na artretyzm kolana, niestrawność, ból głowy, złość lub strach, upadający związek albo utratę pracy, wówczas geniusz świadomości naprawiłby to, co zepsute. To działanie nie tylko jest wyjątkowe, ale również i cudowne. Jest to umiejętność, która mogłaby zmienić Twoje życie, a także całą planetę w sposób nie do wyobrażenia.

źródło opisu: P&G Editors, 2012

źródło okładki: http://sklep.pracownia-aniolow.pl/makethumb.php?pi...»

Marija | 2019-05-02
Przeczytana: maj 2019

Polecam!
Szczególnie osobom dążącym do wewnętrznego rozwoju, zdrowia, harmonii ze sobą i wszystkim co nas otacza.Frank Kinslow wspaniale wypełnił i uporządkował moje myśli na temat intensywnie przyswajanej wiedzy w temacie samoświadomości, synchronizacji kwantowej (SK), dwupunktu, wiary i fizyki kwantowej.

Barbara Grzebinoga | 2018-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2018

Bardzo dobra ksiazka na temat sily Twojego umyslu. Jak wiele od niego zalezy. Kilka dobrych cwiczen ktore juz pokaza jak to dziala. Jak dziala Twoja swiadomosc. Jak mozesz samemu sie uzdrowić. Jakie cuda mozesz zdzialac. Nie zniechecaj sie po pierwszych kartkach. Daj jej czas!

Ramon | 2014-05-15
Przeczytana: 15 maja 2014

Generalnie jestem na tak. Książka jest prosta, praktyczna. Chociaż wg mnie Kinslow nie przekazuje nic ponad to, co wyczytamy w Jezusowych Ewangeliach lub Sutrach Buddy. Tyle że u niego wszystko jest prostsze, w pigułce, instant. Czy to nie taka wersja pop? Być może. Ale dwa-trzy ćwiczenia z książki mogą bez wątpienia wzbogacić życie dosłownie każdego człowieka, a przy tym nie zaszkodzą. Także nie będę wnikał zbytnio wytykając minusy.

Michał Bagiński | 2015-02-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kwanty

Frank Kinslow i jego niesamowita synchronizacja kwantowa. Polecam - nie tylko do czytania, ale przede wszystkim do stosowania!

silvia | 2018-06-06
letni_a | 2018-01-31