Eufouczucie

Wydawnictwo: P&G Editors
Eufeeling The Art of Creating Inner Peace and Outer Prosperity
popularnonaukowa
Patrycja Lech

Istnieje na tym świecie prawdziwa magia, ale nie znajdziesz jej w zaczarowanych zaklęciach, starożytnych talizmanach ani z sztuczkach magika. Jak dżin w kamionkowym dzbanie, prawdziwa magia jest w tobie i czeka na uwolnienie. Naucz się odkrywać ukrytą moc razem z doktorem Frankiem Kinslowem, odkrywcą i ojcem Synchronizacji Kwantowej® (SK®), przełomowej uzdrawiającej techniki, której tysiące ludzi na świecie z powodzeniem używa, by wyeliminować emocjonalny i fizyczny dysonans w sobie i innych.

Na tych stronach wyjdziesz poza natychmiastową uzdrawiającą moc Synchronizacji Kwantowej, by dzięki jednej procedurze osiągnąć swoje najgłębsze duchowe i materialne cele.

Nauczysz się, jak dostroić się do twojego Eufouczucia („euforycznego uczucia”), centrum, wokół którego obracają się wszystkie twórcze siły natury i wykorzystasz je, by stworzyć potężną intencję.

Dr Kinslow nauczy cię, jak wykorzystywać Intencję SK, by naprawić emocjonalną i fizyczną dysharmonię, niespokojne związki, trudności finansowe… a nawet jak wpłynąć na stresy związane ze środowiskiem. Raz zainicjowana, twoja Intencja SK jest łatwa i niezwykle skuteczna.

Jeśli już wykonujesz pracę z intencjami, odkryjesz, że dodanie tej techniki do twojej praktyki znacznie przyspieszy rezultaty, których doświadczasz. Co bardziej ekscytujące, formułowanie Intencji SK nie wymaga specjalnego przygotowania ani talentu. Prosta zmiana w świadomości to wszystko, czego potrzebujesz, by od dzisiaj zacząć dokonywać cudów w twoim życiu!

Dr Kinslow jest nauczycielem głuchych, internistą chiropraktykiem i Doktorem w Klinice Duchowego Doradztwa. Jest założycielem i jedynym nauczycielem procesu Kwantowej Synchornizacji. Wciąż wiele pisze i naucza praktycznych zastosowań uzdrawiania i harmonii w codziennym życiu.. Mieszka w Sarasocie na Florydzie ze swoją żoną Martiną.

źródło opisu: http://pracownia-aniolow.pl/eufouczucie/

źródło okładki: http://pracownia-aniolow.pl/eufouczucie/