Sekret natychmiastowego uzdrowienia

Okładka książki Sekret natychmiastowego uzdrowienia Frank J. Kinslow
Okładka książki Sekret natychmiastowego uzdrowienia
2012-01-01
2012-01-01
Barbara Mińska
zdrowie problemy poradnik

Książka pozytywna i z pewnością skorzystają na niej wszyscy zainteresowani rozwojem duchowym. To taki złoty przepis na sukces i szczęśliwe życie w pigułce. W dodatku przedstawiony krótko i zwięźle. Stosowanie podanych ćwiczeń i technik zapewne nie zaszkodzi, jednak warto mieć na uwadze, że życie nie przebiega tak idealnie i gładko. Często pojawiają się przeszkody i opory, które mogą nam się nie podobać, ale są konieczne do ważnych uświadomień. Tak więc magia się od razu nie zadzieje, ale zawsze warto próbować i w miarę możliwości dostrajać do najlepszych rzeczy.

Świetna książka. Ukazuje w prosty sposób na jakim etapie zachodzi uzdrowienie. Dużo konkretnej wiedzy i przygotowanie czytelnika krok po kroku do synchronizacji kwantowej.

Polecam!
Szczególnie osobom dążącym do wewnętrznego rozwoju, zdrowia, harmonii ze sobą i wszystkim co nas otacza.Frank Kinslow wspaniale wypełnił i uporządkował moje myśli na temat intensywnie przyswajanej wiedzy w temacie samoświadomości, synchronizacji kwantowej (SK),dwupunktu, wiary i fizyki kwantowej.

Polecam!

Bardzo dobra ksiazka na temat sily Twojego umyslu. Jak wiele od niego zalezy. Kilka dobrych cwiczen ktore juz pokaza jak to dziala. Jak dziala Twoja swiadomosc. Jak mozesz samemu sie uzdrowić. Jakie cuda mozesz zdzialac. Nie zniechecaj sie po pierwszych kartkach. Daj jej czas!

Frank Kinslow i jego niesamowita synchronizacja kwantowa. Polecam - nie tylko do czytania, ale przede wszystkim do stosowania!

Generalnie jestem na tak. Książka jest prosta, praktyczna. Chociaż wg mnie Kinslow nie przekazuje nic ponad to, co wyczytamy w Jezusowych Ewangeliach lub Sutrach Buddy. Tyle że u niego wszystko jest prostsze, w pigułce, instant. Czy to nie taka wersja pop? Być może. Ale dwa-trzy ćwiczenia z książki mogą bez wątpienia wzbogacić życie dosłownie każdego człowieka, a przy tym nie zaszkodzą. Także nie będę wnikał zbytnio wytykając minusy.

• Do kupienia
  • 365
  • Podobno warto
  • Książki AD 2015 (+1)
  • Zdrowie
  • Leczenie
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Sekret natychmiastowego uzdrowienia