Sekret natychmiastowego uzdrowienia

The Secret of Instant Healing
zdrowie, medycyna
Barbara Mińska
zdrowie problemy poradnik

Świetna książka. Ukazuje w prosty sposób na jakim etapie zachodzi uzdrowienie. Dużo konkretnej wiedzy i przygotowanie czytelnika krok po kroku do synchronizacji kwantowej.

Na półkach: , , , ,

Polecam!
Szczególnie osobom dążącym do wewnętrznego rozwoju, zdrowia, harmonii ze sobą i wszystkim co nas otacza.Frank Kinslow wspaniale wypełnił i uporządkował moje myśli na temat intensywnie przyswajanej wiedzy w temacie samoświadomości, synchronizacji kwantowej (SK), dwupunktu, wiary i fizyki kwantowej.

Bardzo dobra ksiazka na temat sily Twojego umyslu. Jak wiele od niego zalezy. Kilka dobrych cwiczen ktore juz pokaza jak to dziala. Jak dziala Twoja swiadomosc. Jak mozesz samemu sie uzdrowić. Jakie cuda mozesz zdzialac. Nie zniechecaj sie po pierwszych kartkach. Daj jej czas!

Frank Kinslow i jego niesamowita synchronizacja kwantowa. Polecam - nie tylko do czytania, ale przede wszystkim do stosowania!

Generalnie jestem na tak. Książka jest prosta, praktyczna. Chociaż wg mnie Kinslow nie przekazuje nic ponad to, co wyczytamy w Jezusowych Ewangeliach lub Sutrach Buddy. Tyle że u niego wszystko jest prostsze, w pigułce, instant. Czy to nie taka wersja pop? Być może. Ale dwa-trzy ćwiczenia z książki mogą bez wątpienia wzbogacić życie dosłownie każdego człowieka, a przy tym...

• Podobno warto
  • Psychologia
  • Książki AD 2015 (+1)
  • 2018
  • 365
  • Rozwój
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sekret natychmiastowego uzdrowienia