Ponad Szczęściem

Wydawnictwo: P&G Editors
Beyond Happiness
popularnonaukowa
Patrycja Lech

Często słyszymy, że pieniądze szczęścia nie dają, ale dają! Podobnie jak seks, władza, samochody i batoniki czekoladowe. Niestety, szczęście nie trwa długo i to, co dziś czyni nas szczęśliwymi, jutro może wywołać wielki smutek. Jest jednak coś, co trwa, coś poza szczęściem… i można to znaleźć na stronach tej odkrywczej książki. Czy jesteś samotnym rodzicem, dyrektorem generalnym, świętym czy...

Czy jesteś samotnym rodzicem, dyrektorem generalnym, świętym czy grzesznikiem, w tej książce znajdziesz wytchnienie od chaosu codziennego życia. Ponad Szczęściem jest przejmującym i praktycznym przewodnikiem po własnym wewnętrznym spokoju. Żywa dyskusja, z pomocnymi analogiami, wzruszającymi historiami i wnikliwymi ćwiczeniami to skarb dla każdego, kto walczy, by znaleźć w życiu cel i powodzenie.

Dołącz do doktora Franka Kinslowa, który sięga głęboko do następujących tematów:

• Twoje problemy nie są problemem

• Szczęście to wilk w owczej skórze

• Czy zaparkowałeś na skos w Równoległym Wszechświecie?

• Naprawianie zepsutego umysłu

• Jak pokonać złość i niepokój

• Ego i koniec strachu

• Czym „Jaźń” różni się od „ja”?

• Spełnienie twojego najgłębszego pragnienia

źródło opisu: http://pracownia-aniolow.pl/ponad-szczesciem/

źródło okładki: http://pracownia-aniolow.pl/ponad-szczesciem/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!