Na drogach uzdrowienia wewnętrznego

Wydawnictwo: AA
religia
Monika

Znakomita pozycja adresowana do wszystkich potrzebujących uzdrowienia. Autor wskazuje drogi uzdrowienia w różnych przypadkach zranień: spowodowanych uchybieniami i deformacjami miłości ojcowskiej i macierzyńskiej, wywołanych konfliktami wśród rodzeństwa, mających źródło w nadużyciach życia seksualnego, pochodzących z chorobliwego poczucia winy, wynikających z braku dojrzałości emocjonalnej oraz z potrzeby uznania i akceptacji.

źródło opisu: http://www.religijna.pl

źródło okładki: http://www.religijna.pl

Monika | 2013-07-26
Na półkach: Przeczytane, Dodane, Religia
Przeczytana: 2012 rok

Wspaniała książka odpowiadająca na pytanie kim jestem jako człowiek w świetle Pisma Świętego. Jak się kształtuje jako człowiek. Jakie znaczenie na mój rozwój mają moi rodzice i różne wydarzenia z życia. Może służyć jako świetny poradnik dla dorosłych oraz dla przyszłych i obecnych rodziców. Książka podzielona jest na 2 części tzw. część teoretyczną oraz część praktyczną. Można je czytać równocześnie lub oddzielnie.