Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Edyta Stępkowska
Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Jennifer Grant, adopcja, dziecko
literatura faktu

„Bo tak naprawdę pomysł z adopcją wcale nie był mój. Ja jedynie odpowiedziałam na klepnięcie Boga w ramię…” Intymny pamiętnik rodzinny napisany przez adopcyjną matkę. Dziennikarka Jennifer Grant przedstawia w nim głęboko osobistą, często humorystyczną historię adopcji piętnastomiesięcznej dziewczynki z Gwatemali, gdy Grant była już matką trójki dzieci. Jest to książka nie tylko zachęcająca...

Intymny pamiętnik rodzinny napisany przez adopcyjną matkę.

Jest to książka nie tylko zachęcająca do adopcji, ale również ciekawa lektura dla wszystkich, a szczególnie dla osób, których ten temat dotyczy bezpośrednio.

Historia pewnej adopcji porusza tematy uniwersalne, takie jak rodzicielstwo, małżeństwo, poronienia, niepłodność, przeznaczenie.

źródło opisu: http://www.stanislawbm.pl/

źródło okładki: http://www.stanislawbm.pl/

Dziennikarka Jennifer mająca swoje dzieci pragnie zaadoptować dziewczynkę dwuletnią z Gwatemali, stworzyć dla niej prawdziwy dom, otoczyć miłością, której nigdy nie zaznała od swojej biologicznej matki.
Chce by poczuła się kochana, szczęśliwa żeby ktoś ją pokochał.
Wycisnęła łzy, wzruszyła mnie ta historia małej dziewczynki nie chcianej przez własną matkę.
Pełna emocji, wzruszeń dała mi książka przepiękna, a zaraz smutna opowieść

Konwalia | 2017-02-27
Przeczytana: 25 lutego 2017

Trochę się zawiodłam, nie tego oczekiwałam. Jak dla mnie to zbyt amerykańska. Nic we mnie nie poruszyła, choć tematyka mi bliska. Raczej nie polecam.

Mustela | 2018-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2018