Króliki. Zachowanie, rasy,choroby,pielęgnacja.

Das Kosmos Handbuch Kaninchen
króliki
poradniki
martynal11

Wszystko o zachowaniu królików, mowie ciała i hierarchii w stadzie. Portrety popularnych ras: od olbrzyma niemieckiego do barwnej miniaturki. Optymalny chów królików uzupełniony licznymi radami dotyczącymi zagród wewnętrznych i zewnętrznych. Zdrowe żywienie i troskliwa pielęgnacja, czyli utrzymywanie królików w znakomitej formie. Sprytne pomysły na zajęcia: zabawy ćwiczące inteligencję,...

Wszystko o zachowaniu królików, mowie ciała i hierarchii w stadzie.
Portrety popularnych ras: od olbrzyma niemieckiego do barwnej miniaturki.
Sprytne pomysły na zajęcia: zabawy ćwiczące inteligencję, skrzynka do kopania i coś do chrupania.
Ogryzione tapety lub kłótnie w króliczej zagrodzie? Przykłady i propozycje rozwiązań sytuacji kryzysowych.
Obszerny rozdział o zdrowiu.

źródło opisu: Buchmann, 2012

źródło okładki: Buchmann, 2012

Bardzo dobry poradnik zarówno dla tych, którzy mają swojego pierwszego króliczka jak i dla zaprawionych w boje. Zachowania królików, szczegółowy opis warzyw, gałązek, owoców, informacje o objawach chorób, pomysły na zabawy, informacje o odpowiednim wyposażeniu, charakterystyka poszczególnych ras.
Dzięki książce Anne Warrlich zawsze wiedziałam, czy mogę podać mojemu króliczkowi dane warzywo, czy owoc, bo jak wiadomo w internecie każdy napisze to co chce, ale ta pozycja została napisana przez eksperta.
Bardzo polecam!