Pokojowa regulacja kwestii cypryjskiej. Aspekty prawne i polityczne

Wydawnictwo: Mado, Wydawnictwo Adam Marszałek
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Stosunki międzynarodowe
Sokkolu

Podjęty przez autora temat należy bez wątpienia do tych, które rozwijają i uszczegóławiają teoretyczne badania w nauce o polityce i stosunkach międzynarodowych. [...] Jest to studium obszerne, w którym z dużą skrupulatnością przedstawiono tło konfliktu i jego kolejne fazy. Autor rozprawy z dużą znajomością problematyki odpowiada na postawione we wstępie pytania badawcze, rozwija hipotezy robocze i umiejętnie je uprawdopodabnia. [...] Praca Przemysłowa Osiewicza tworzy logiczną i przemyślaną całość, pozwalającą Czytelnikowi poznać złożoność kwestii cypryjskiej.

źródło opisu: Wydawnictwo Adam Marszałek

źródło okładki: Wydawnictwo Adam Marszałek

Sokkolu | 2013-07-12
Przeczytana: 19 czerwca 2008

Jedyne w swoim rodzaju tak pełne opracowanie najnowszej historii politycznej Cypru z uwzględnieniem planu Annana

Na półkach