Konflikt cypryjski

Okładka książki Konflikt cypryjski
Przemysław Osiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Kompendia historyczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Kompendia historyczne
Wydawnictwo Naukowe PWN
2013-08-28
2013-08-28
Politologia Cypr Grecy Turcy konflikt

Okładka książki Zrozumieć współczesny terroryzm : wybrane aspekty fenomenu Przemysław Osiewicz, Sebastian Wojciechowski
Ocena 9,7
Zrozumieć wspó... Przemysław Osiewicz...
Okładka książki Cypr: dzieje, literatura, kultura. Tom I Artur Adamczyk, Sebastian Borowicz, Łukasz Burkiewicz, Jorgos Jorjis, Zdzisław J. Kapera, Jeorjos Kazamias, Przemysław Kordos, Wojciech Machowski, Dariusz Maliszewski, Henryk Meyza, Mariusz Misztal, Jolanta Młynarczyk, Przemysław Osiewicz, Ewdoksia Papuci-Władyka, Jacek Raszewski
Ocena 8,0
Cypr: dzieje, ... Artur Adamczyk, Seb...

więcej Więcej

O, wspaniała wiadomość! Jedyny polski badacz zajmujący się na poważnie kwestią cypryjską. Polecam również jego poprzednią publikację "Pokojowa regulacja kwestii cypryjskiej. Aspekty prawne i polityczne". Publikacje cenne, bowiem autor korzysta z dokumentów, a także sam przeprowadza ciekawe wywiady z uczestnikami wydarzeń. Mój były promotor zresztą ;)

• Historia
  • Turcja
  • Historia, archeologia, muzealnictwo
  • 07.1960...
  • Azja Zachodnia - Bliski Wschód
  • 000 - NIE MAM - znalezc, kupic/pozyczyc
  • Reportaz

Dodaj cytat z książki Konflikt cypryjski