Córka czarownicy

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Literatura polska
literatura piękna
Ag2S

Kontynuacja losów bohaterów „Czarownicy”. Małgosia, już jako 22-letnia studentka, przyjeżdża na wakacje do swoich przybranych rodziców: Michała i Ady. Po kilku dniach pobytu na wsi zachowanie dziewczyny wywołuje ich niepokój. Małgosia jest blada, śnią się jej koszmary, budzi się z krzykiem, traci apetyt i dobry humor. Znika na wiele godzin, nikomu nie mówi, dokąd chodzi. Nawet Damian,...

Kontynuacja losów bohaterów „Czarownicy”.

Małgosia, już jako 22-letnia studentka, przyjeżdża na wakacje do swoich przybranych rodziców: Michała i Ady. Po kilku dniach pobytu na wsi zachowanie dziewczyny wywołuje ich niepokój. Małgosia jest blada, śnią się jej koszmary, budzi się z krzykiem, traci apetyt i dobry humor. Znika na wiele godzin, nikomu nie mówi, dokąd chodzi. Nawet Damian, przyjaciel z dzieciństwa, teraz w niej zakochany, nie wie, co dręczy dziewczynę.
Małgosia nerwowo reaguje na wszelkie pytania, traci kontakt z otoczeniem. Rodzina przypuszcza, że wróciły jej dawne problemy psychiczne. Gosia ponownie musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Jaki mroczny sekret skrywa? Czy po latach potrafi się z niego wyzwolić...

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Corka_czarownicy-p-32279-1-30-.html

Renata | 2018-09-11
Przeczytana: 11 września 2018

Rewelacyjna! Lepsza od pierwszej części. Watek kryminalny wciągający, pochłonęła mnie bez reszty. Troszkę tajemnicy, troszkę miłości, ale nie jest to romans w żadnym wypadku. Czarownic ani czarów też nie spotkamy. Ogólnie lekka interesująca powieść na pochmurne dni. Cóż, trzeba to dokończyć i sięgnąć po trzecią.

Carnival | 2018-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 16 maja 2018

Tak naprawdę to nie wiem czy mi się ta książka podobała. Nie mogę też powiedzieć, że nudziłam się przy niej. Wątek kryminalny mnie nie przekonał, postać Małgosi nie jest dopracowana a wiele opisanych sytuacji i postaci zupełnie nie jest potrzebnych do przebiegu akcji. Z całej książki najbardziej mi się podoba rozmowa o miłości.

Agnieszka Świderek | 2018-05-11
Przeczytana: 11 maja 2018

Bardzo fajna i intrygująca opowieść z dużą dozą miłości :)

Beata | 2018-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2018

Lekka i wciągająca powieść obyczajowa, kontynuacja losów bohaterów „Czarownicy”. Akcja dzieje się kilkanaście lat później. Małgosia jest studentką dręczoną przez coś… nie wiadomo właściwie co. Wyjaśnienie sytuacji jest dramatyczne. Fantastycznie wykreowane postaci Michała i Jarka – typowi ojcowie:) Uwielbiam babcię od jajek:)

Kamilla | 2018-02-13
Przeczytana: 18 lutego 2018

Dużo lepsza od pierwszej części :) czas a 3 :)

książek: 2083
wrzos118 | 2018-02-10

Druga część "Czarownicy" utrzymana jest na równie dobrym poziomie.Czyta się dobrze i jednym-niemalże-tchem.Tematy trudne,ale nie niemożliwe do rozwikłania,a bohaterów polubiłam jeszcze bardziej i z niecierpliwością co do ich dalszych losów - sięgam po kolejną część.

aannaa | 2018-01-19
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 15 stycznia 2018

Bardzo dobrze mi się czytało tą część. Podobnie jak poprzednią.
Jedyny minus to powtarzanie niektórych spraw z poprzedniej części.
Podobała mi się nawet bardziej niż pierwsza część.

Stokroteczka1234 | 2017-12-04
Przeczytana: 03 grudnia 2017

Książka nie jest tak dobra jak się spodziewałam. Chociaż czytało się w miarę przyjemnie to nie wniosła niczego głębszego do mojego życia.

Monika | 2017-10-29
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 28 października 2017

Druga część trylogii,po Czarownicy-córka Czarownicy.W porównaniu z częścią pierwszą w tej trochę się dzieje. Małgosia dorosła już kobieta,studentka wraca do wydarzeń z dzieciństwa. Smutnych i przykrych wydarzeń. Bez fajerwerków.

Antares | 2017-09-08
Na półkach: Przeczytane, Obyczajowe

Podobnie jak od pierwszej części, od tej również nie mogłam się oderwać. Autorka zdecydowanie trzyma poziom. Książka, tym razem z wątkiem o tajemniczo-mrocznym zabarwieniu, jest wciąż ciepłą i klimatyczną opowieścią o relacjach z ludźmi i zwierzętami. O samotności, która jest naszym udziałem podczas mierzenia się z trudnymi tematami, upiorami przeszłości - mimo bycia otoczonym przez kochających nas ludzi, próbujących nas wesprzeć. Piękna książka. Nie zawiodłam się :-)