Bujajcie się!

Wydawnictwo: Bonum
literatura piękna
colezanka

Pytają mnie, czy Judyta z "Nigdy w życiu!" to ja. Postanowiłam odpowiedzieć wobec tego na pytanie, którego nikt nie zadał: Grzesiek z "Nigdy w życiu!" to Adam Grzesiak z "Bujajcie się!". Użyczył mi nie tylko tego powiedzenia, własnych przeżyć, ale również ze swoją żoną Magdą (książkową Agnieszką) dachu nad głową, kiedy budowałam swój własny, mały domek, zupełnie jak Judyta. Pamiętam letnie wieczory, kiedy zaśmiewaliśmy się z jego opowieści: wesołych i tragicznych, śmiesznych i ironicznych, wzniosłych i wzruszających. W tej książce Adam przemawia własnym głosem i możecie się bawić tak samo jak ja. I tak śmiałam suę z tego pierwsza! Katarzyna Grochola

źródło opisu: okładka strony

źródło okładki: http://jozadam.republika.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!