Mądre Bogate Dziecko

Robert Toru Kiyosaki Wydawnictwo: IPE biznes, finanse
IPE
biznes, finanse

Szczególnie polecam młodym rodzicom i świadomym nastolatkom.

Książka bardzo ciekawa, motywująca i skłaniająca do działania. Z pewnością sięgnę po więcej pozycji tego autora. Polecam wszystkim tym, którzy chcą "pobudzić inteligencję finansową". Pozdrawiam :)

Klasyka. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce rozszerzyć wiedzę o finansach osobistych.

Do wszystkich czytających tą „recenzję”:
Przed czasami lubimyczytac.pl również prowadziłem listę książek przeczytanych. Właśnie do niej dotarłem, niestety nie rozpisywałem się po przeczytaniu każdej pozycji. Są to xsiążki, które przeczytałem między 11.2010, a 09.2011. Oprócz tytułu zamieszczałem ocenę Treści i Formy i, niestety tylko ją będę dodawał w tym zestawieniu....

• Rozwój osobisty
  • Ekonomia