Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery

Okładka książki Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery Erik von Markovik
Erik von Markovik Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Mystery Method: How to Get Beautiful Women Into Bed
Sensus
2008-11-18
2008-11-18
Marek Marczak
seks uwodzenie kobieta mężczyzna

Okładka książki Mystery method. Sekretne strategie artysty podrywu Erik von Markovik, Chris Odom
Mystery method... Erik von Markovik, ...
Okładka książki The Pickup Artist Erik von Markovik, Chris Odom
The Pickup Artist Erik von Markovik, ...
Okładka książki Revelation Erik von Markovik, Chris Odom
Revelation Erik von Markovik, ...

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 1 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 1 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Bardzo ciekawa książka - tytuł zmyla czytelnika, prawdopodobnie chodziło tu o marketing.

Pomijając nieco niefortunny tytuł; jest to bardzo dobra książka, ukazująca interakcje społeczne. Podręcznik pokazuje pewnego rodzaju mechanizmy w jakich funkcjonują grupy ludzi, widać, że wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem autora - bo jego wskazówki działają.

Autor sprawnie zrozumiał działanie "pola" i tego jak należy działać w grupie, by uchodzić za wartościowego faceta. Pokazuje - jak nie wpaść w pułapki, w jakie wpada większość facetów w interakcjach z kobietami.

Na pewno dobra książka, ukazująca, jak niszczą nas złe nawyki.

9/10.

Autor...

Ta książka powinna być podręcznikiem w szkole podstawowej dla osób płci męskiej, a w programie nauki szkolnej musi znalezć się przedmiot, w którym uczy się młodych ludzi jak budować udane znajomości, przyjaznie, relacje damsko-męskie, budować związki, zakładać rodzinę i tak dalej. Nie do pomyślenia jest wręcz, że w ogóle nie ma tej tematyki w programie nauczania szkolnego.
Wracając do książki, napisał ją gość, który 13 lat spędził, na badaniu tzw. social dynamics, koleś nic nie robił, tylko chodził w miejsca, gdzie zbierały się większe lub mniejsze grupy ludzi w celach towarzyskich, czyli potocznie mówiąc kluby, imprezy, prywatki itp. Skupił się głównie na relacji kobieta-mężczyzna, ale doszedł do tego starając się badać wszystkie możliwe rodzaje interakcji międzyludzkich jakie się tworzą w tego typu zgromadzeniach. I teraz najważniejsze - to co udało mu się zrobić jest to rozbicie na czynniki pierwsze, całego procesu jaki się tworzy pomiędzy kobietą, a mężczyzną od momentu poznania, aż do tzw. początków "miłości". Zrobił to dzięki niezliczonej ilości podejść do nieznanych kobiet i sprawdzaniu przeróżnych kombinacji słownych, wizualnych, gestykulacji ciałem, zabiegów towarzyskich, metodą "małych kroczków" dochodzenia do celu, uczeniu się na własnych błędach i odkrywaniu i wypróbowywaniu nowych technik. Ten człowiek, który nazywa siebie Mystery, cały czas się tym zajmuje. Nazwał cały ten proces najpierw "Mystery Method", potem "Venusian Arts", uczestników Pick Up Artist (PUA) i do tej pory przeszkolił miliony mężczyzn na całej planecie. Był on pierwszą osobą, która uczyła mężczyzn w terenie, czyli w praktyce, jak nawiązywać skuteczne i udane relacje damsko-męskie. Zaczął to robić w drugiej połowie lat 90tych zeszłego wieku, jednym z jego uczniów był Neil Strauss, dziennikarz "pod przykrywką" piszący o tej tematyce artykuły, w ostateczności wydał książkę "Gra", która była światowym bestsellerem i wydobyła całą społeczność PUA na światło dzienne.
Stawiam wiedzę i umiejętności zawarte w tej książce na równi z tabliczką mnożenia, umiejętnością pisania i czytania oraz przypowieściami biblijnymi. Jest to jedna z najważniejszych książek w moim życiu, niektórych wskazówek tutaj zawartych szukałem od kilkunastu lat, nareszcie wyjaśniły mi się sprawy, w których od wielu lat tkwiłem w ślepym zaułku. Jest to pierwsza książka, którą po przeczytaniu zacząłem czytać od nowa. Jest to najdroższa książka w moim życiu, za używany 10letni egzemplarz z 2009 roku zapłaciłem ponad sto złotych i kupiłem go po przeczytaniu, a nie przed!
Mylący jest tutaj tytuł książki i rysunek na okładce. Jest to prosty zabieg marketingowy, mający przyciągnąć uwagę osób płci męskiej, prawdopodobnie, gdyby książkę nazwano jak tworzyć udane relacje z kobietami- poradnik dla mężczyzn, mało kto by to kupił. Dla zachęty dano właśnie taki tytuł, powrzucano w środek, trochę "lekko sprośnego" męskiego żargonu, żeby zaciekawić do dalszego czytania, bo trzeba przyznać szczerze, jak ktoś nie ma wczęsniejszego pozytywnego doświadczenia życiowego w tej tematyce, to może się zniechęcić, opanowanie tej metody zajmuje minimum 2 lata przy całkowitym się poświęceniu. Dlatego właśnie powinno być się tego uczonym stopniowo już w szkole podstawowej. Jest to jednak wiedza jedynie dla połowy ludzkości na kuli ziemskiej, a konkretnie dla mężczyzn, dla kobiet ta wiedza jest bezużyteczna. Następną rzeczą, którą trzeba dodać, ta książka utyka w miejscu, w którym się podejmuję decyzję na temat przyszłości realcji damsko-męskiej. Nie jest poradnik jak tworzyć szczęśliwy związek. W celu zdobycia takiej wiedzy trzeba szukać dalej. Ta książka to poradnik o tym jak każdy mężczyzna może poznać każdą kobietę i stworzyć pierwszy pozytywny i solidny grunt, na którym potem można będzie budować związek. To jest tak naprawdę tylko wstęp do wszystkiego. Ale daje możliwość uniwersalnego wyboru i umiejętnośc na całe życie (oczywiście prawidłowo stosowaną).

• Relacje
  • Wwwww
  • KOBIETY?
  • Posiadam (ebook)
  • Uwodzenie

Dodaj cytat z książki Zwab piękną kobietę do łóżka. Mistrzowska intryga metodą Mystery