Jeść i być szczupłym

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Jeśli poszukujemy diety, która nie narzuca ograniczeń, a jej efekt jest szybko widoczny, to koniecznie powinniśmy sięgnąć po dietę Ursuli Summ. Oparta na diecie rozdzielnej, pozwala na jedzenie wszystkiego, co lubimy. Ursula Summ prezentuje nowe, apetyczne przepisy uwzględniające idealną dietę rozdzielną znajdziemy tu wszystko: od aromatycznego kurczaka w rozmarynie, poprzez grillowaną rybę po spaghetti z sosem serowym.* trzy nowe plany tygodniowe i praktyczny plan zakupów* chudniemy w domu i w biurze, czyli co można zabrać ze sobą do pracy.

Barbarka | 2011-10-21