Jak szybko schudnąć?

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Znasz zapewne uczucie wilczego apetytu na świeży chleb, chrupiące udka kurczaka albo na czekoladę. Czy zastanawiasz się czasami, że niekiedy szybko przybierasz na wadze, a innym razem prawie wcale? Czy możesz sobie wyobrazić, że ma to związek z Księżycem? Stosując dietę Ursuli Summ, możesz zadbać o harmonijne odżywiane. To Księżyc określa najlepszy czas. Książka zawiera przepisy kulinarne na każdy dzień oraz kalendarz księżycowy.

tujoanna | 2012-04-02
Na półkach: Teraz czytam