Grecja. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Wydawnictwo: Helion

Grecja – starożytna Hellada, gdzie błękit morza splata się z ciepłym słońcem, tworząc jedność. Ziemia, po której stąpali bogowie, kolebka europejskiej kultury, ojczyzna filozofii i literatury, skarbnica wielkich dzieł architektury i sztuki, ale tez kraj słońca, wina i zabawy. Jeśli uwzględnimy również cieszących się życiem Greków, wspaniała kuchnie, ciepłe morze i zróżnicowane, ale niezmiennie wspaniałe krajobrazy, nikogo chyba nie trzeba będzie zachęcać do zasmakowania w bogactwie tego pięknego kraju.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!