Poradnik młodego żeglarza

Wydawnictwo: Muza
9788373198517
poradniki

Interesujesz się żeglarstwem? Chcesz przygotować się do planowanego na wakacje kursu żeglarskiego? A może już znasz podstawy żeglarstwa, ale chciał(a)byś dowiedzieć się czegoś więcej? Jeśli tak to jest to właściwa książka. Dowiesz się z niej najważniejszych rzeczy związanych z żeglarstwem od wyposażenia, poprzez wiedzę o kursach i manewrach, aż po związaną z uczestnictwem w regatach, pogodą i bezpieczeństwem. Pirat Jacek, towarzyszący na kartach książki, udzieli ci dodatkowych cennych wskazówek.