Polska Wielkanoc

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Inne wydania

święta Wielkiej Nocy były zawsze dla nas, Polaków symbolem zwycięstwa dobra nad złem, ducha nad naturą. święta te podkreślają nasz narodowy charakter, naszą polską serdeczność, dzięki którym religia i obyczaj przenikają się wzajemnie. Książka Hanny Szymanderskiej jest jednym z najwspanialszych opisów wszystkich tradycji, które złożyły się na specyfikę Wielkiego Tygodnia i polskiego stołu wielkanocnego.

sówka | 2016-01-19
aurora | 2015-04-03