Przesądy poważnie i na wesoło

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

czy chwytasz się za guzik, widząc kominiarza? Zawracasz z drogi, która przebiegnie czarny kot? Jeśli tak, to zapewne wierzysz w przesądy, czyli poglądy sprzeczne z faktami i trudne do podważenia za pomocą racjonalnej argumentacji. Bliższe przyjrzenie się niektórym z nich może się okazać interesujące i pouczające, a często i zabawne. Książka zawiera wybór przesądów dotyczących sfer życia związanych np. z ludźmi, ze zwierzętami, roślinami, przedmiotami, talizmanami, amuletami, metalami oraz kamieniami szlachetnymi.

Anezka | 2016-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2016