Seks w Nowym Jorku

Okładka książki Seks w Nowym Jorku Vicki Lewis Thompson
Okładka książki Seks w Nowym Jorku
Vicki Lewis Thompson Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Oblicza Namiętności literatura obyczajowa, romans
Oblicza Namiętności
Acting on impulse
HarperCollins
2013-07-03
2002-01-01
Krzysztof Puławski
literatura erotyczna

Książka bardzo fajna. Książka opowiada o dziewczynie szukającej przygód. Polecam

Pierwszy raz spotkałam się w erotycznej książce z tym, że bohater wykorzystuje pomysły na seks z innych książek, a przy tym zachowuje swoją ludzką twarz, dzięki czemu każdy czytając to, czuje, że takie historie mogłyby spotkać także jego, nie tylko wyidealizowaną postać. Książka jest sympatyczna, dość krótka, prosta. Pod koniec autorka przyspiesza lub "przewija" akcje, ale to wychodzi o dziwo na plus. Nie opisuje każdej aktywności seksualnej, co jest bardzo dobre, bo z czasem powtarzanie w kółko tego samego nudzi. Akurat tutaj zostały zachowane odpowiednie proporcje. Przewidywalne od pierwszej strony, ale akurat tu mi to nie przeszkadzało. Zdarzały się momenty, w których nie mogłam przestać się śmiać lub aż unosiłam brwi ze zdziwienia - co tak na prawdę dość rzadko mi się zdarza.
Główna bohaterka pokazała jak mylne jest czasami wmawianie sobie tego co czują i myślą o nas inni. Że są gusta i guściki. Że to, że jej się coś nie podoba lub podoba, nie oznacza, że inni odczuwają to samo. Główny bohater pokazał, że nie każdemu musi odpowiadać szablon nowojorskiego życia. Że wady mogą być zaletami i odwrotnie. Że własne zdanie pod wpływem pewnych czynników może się zmienić.
Polecam dla każdego, kto szuka czegoś lekkiego z nutką arogancji i charakteru.

myślę że katastrofy nie ma, jednak mogło być o wiele lepiej,,,, czytało się lekko i szybko, jednak porwać nie porwało,

Marność, nad marnościami...
Strata mojego czasu, moich oczu i 10 zł, które na to czytadełko wydałam.
Nie oczekiwałam po tej powiastce zbyt wiele, a i tak zawiodłam się okrutnie. Fabuła mierna, bohaterka pusta i głupiutka, dialogi na poziomie niższym niż -1. Nie polecam, chętnie książeczkę oddam za darmo.
Zapomniałabym... Jeden plus- mojemu mężowi podoba się okładka:):):)

Marność, nad marnościami...
Strata mojego czasu, moich oczu i 10 zł, które na to czytadełko wydałam.
Zapomniałabym... Jeden plus- mojemu mężowi podoba się okładka:):):)

Przeczytałam tą książkę już jakiś czas temu, była inna okładka, a to jest odświeżenie innej kioskowej wersji sprzed roku. I jak? Bohaterka chciała przeżyć tylko sporo historii miłosnych jak w Sexie w wielkim mieście, a skończyło się zakochaniem, czyli jak w większości przypadków. Sceny erotyczne takie sobie, czytywałam lepsze. Można przeczytać, ale szału nie ma :)

Nawinęła się pod rękę w pracy... nie ma szału.

Nawinęła się pod rękę w pracy... nie ma szału.

Ot zwykłe czytadełko, mało zajmujące, dobre do zresetowania.

Ot zwykłe czytadełko, mało zajmujące, dobre do zresetowania.

Bardzo dobra książka.
Kobita z małej wioski, szuka przygód w wielkim mieście. Bardzo fajna książka, dużo się dzieje. Ciekawe pomysły i przebrania.
Polecam

Bardzo dobra książka.
Polecam

Lekka książka do przeczytania w jeden wieczór.

Lekka książka do przeczytania w jeden wieczór.

Dość gorący romans👍

Dość gorący romans👍