Obnażeni

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal
THE BRIDE STRIPPED BARE
erotyka, miłość, seks
Aniutka90

Mężatka, znudzona swoim życiem i monotonnym małżeństwem, pewnego dnia odkrywa, że mąż zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką. To dla niej impuls, żeby zacząć żyć bardziej samolubnie i realizować własne marzenia i pragnienia. W jej życiu pojawia się Gabriel – nieco staroświecki i wrażliwy młody artysta, jak się okazuje… prawiczek. Kobieta krok po kroku wprowadza go w świat seksu, uczy go kochać się tak, jak pragną tego kobiety. Kreuje mężczyznę, o którym marzą wszystkie kobiety.

Spotkanie z Gabrielem otwiera drzwi do świata seksu, pełnego ekscytującej namiętności, ale też i niebezpiecznego.

Ta książka to ucieczka od codzienności w świat namiętności i ekscytującej gry. To opowieść o kobiecie, która odnajduje swoje prawdziwe ja. To kronika seksualnego przebudzenia.

źródło opisu: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=1479

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=1479

bewelka86 | 2014-03-11
Przeczytana: 09 marca 2014

Szczerze powiedziawszy ... nic specjalnego! Książka wydana kilka lat temu, zanim jeszcze szara seria E L James narobiła tyle zamieszania.

"Onażeni" to opowieść - spowiedź kobiety po 30-stce, mężatki, która pewnego dnia odkrywa, że mąż (prawdopodobnie) zdradzał ją z najlepszą przyjaciółką. Nie popada jednak w rozpacz czy depresję - kiedy już się otrząsa z szoku, wraca do męża i pozornie wszystko jest prawie jak dawniej. Prawie, bo pewnego dnia spotyka przystojnego aktora - Gabriela, coś między nimi iskrzy, a nasza bohaterka znów czuje się jak nastolatka. Co wyniknie z tej znajomości - nietrudno zgadnąć, choć u Gemmel to kobieta jest osobą, która decyduje co, jak, kiedy i gdzie będą robić. To ona wprowadza niedoświadczonego Gabriela w świat seksu i uczy go, co ma robić, aby ją zadowolić.
Oczywiście potem sprawy się nieco komplikują, więc jeśli kogoś interesuje, co będzie dalej, niech sięgnie po tę książkę.

Na pewno nie jest to książka "greyopodobna" pod tym względem, że...

Joanna J | 2018-03-29
Przeczytana: 28 marca 2018

Chyba, żadnej książki nie czytałam tak długo. Od pierwszych stron, cały czas czekałam kiedy autorka porzuci ten straszny rodzaj narracji, niestety doczekałam się dopiero pod sam koniec. Bohaterowie nijacy, zero akcji, sceny erotyczne, których jak sama autorka przyznaje tak sie wstydziła, mogłaby napisać każda z nas. Jedną gwiazdkę podnoszę za troszeczkę zaskakujące i nietypowe zakończenie.

mroźny_poranek | 2013-07-12
Przeczytana: 04 maja 2013

Książka słaba. Choć przeczytana całkiem niedawno, nawet nie pamiętam dokładnie ani treści ani bohaterów.

julcia90 | 2015-02-20

Główna bohaterka książki „Obnażeni ‘’ jest dojrzała kobieta po 30 –stce mężatka , kura domowa , z pozoru wiedzie szczęśliwe , ustabilizowane życie . Czy aby takie szczęśliwe ? Pewnego dnia podczas spóźnionego miesiąca miodowego w Marrakeszu , jej życie ulega rozpadowi . Odkrywa zdradę męża i to z najlepsza przyjaciółką . Kobieta jest w rozpaczy , nie wie co dalej ma robić . Mimo to postanawia udawać , że nie ma żadnego problemu . Jej życie toczy się dalej . W głębi duszy jest nieszczęśliwa , nie ma pomysłu na dalsze życie , nie ma pracy jest pełni zależna od męża . Jednak pewnego dnia na swej drodze spotyka tajemniczego , i przystojnego Gabriela . Coś ja do niego przyciąga . Intryguje . To dla niej znak, aby zacząć żyć bardziej samolubnie i realizować własne marzenia i pragnienia. Od tej chwili już nic nie będzie tak jak dawniej . Miedzy dwojgiem zaczyna rodzic się uczucie , pożądanie . Zarówno dla niej jak i dla niego ta znajomość to korzyści cielesne oczywiście. On daje jej...

Paulina | 2014-03-26
Przeczytana: 26 marca 2014

Koszmarna narracja,język prosty wręcz potoczny.
Momentami nudna i męcząca..
Kilkustronicowych opisów erotycznych scen tj u Greya nie ma,autorka postawiła na minimalizm i wyobraźnię Czytelnika.
Już jutro nie będę jej pamiętać.
Słabe,bardzo...

Juanita | 2014-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2014

Książka napisana zupełnie innym stylem niż większość jakie do tej pory czytałam. Właściwie to mało ma wspólnego z Greyem. Momentami jest dość brutalna, aczkolwiek na mnie zrobiła całkiem dobre wrażenie. Uważam, że książkę warto jest przeczytać. Osobiście nie mogłam się od niej oderwać. Czyta się szybko przez to, że rozdziały są dość krótkie i człowiek jest ciekawy jak skończy się ta opowieść.

emklara Monika | 2014-09-10
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 09 września 2014

Jest! Wreszcie ostatnia strona!
Nie mogłam się doczekać, kiedy dobrnę do końca, a że zawsze kończę to, co zaczęłam, dukałam i dukałam, aż się udało.
Dla mnie ta książka, to jak droga przez mękę. Narracja w drugiej osobie była tak "nieszczęśliwa", że zraziła mnie do drugiej książki tej autorki i pewnie się za nią nie zabiorę.
Sama bohaterka wzbudziła we mnie same sprzeczne emocje. Dobrze, że chociaż to dziecko kochała...
Ja rozumiem, że ktoś siedział dniami/tygodniami, żeby stworzyć to "dzieło", jest to czyjaś praca edytorska i wydawnicza, ale.... NIE!

Natalia Lis | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Książka napisana w niecodzienny sposób. Wraz z przewracaniem kartek budziła moje, większe zainteresowanie. Uważam, że autorka trafnie opisuje to co się dzieje w głowach wielu kobiet będących w związkach i nie myślących o sobie a o swojej drugiej połowie.

Lilien | 2013-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2013

Ciekawa, ale strasznie żmudna i męcząca. Zabierałam się za nią dwa razy i po dość długiej przerwie wreszcie skończyłam - ach te kolejki do lekarzy, przynajmniej książkę da się skończyć. Nie pozostaje mi liczyć na nic więcej, jak tylko na to, że kolejna część okaże się o niebo lepsza.

Sarita | 2013-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2013

Nie dostrzegam nic pozytywnego w tej książce. Powiem więcej - jedyne określenie jakie przychodzi mi do głowy to POPIEPRZONA. Koszmarny sposób narracji, treść nudna a momentami głupia.