Mourning Glory

Wydawnictwo: Stonehouse Press
0758200447
angielski

Grace Sorentino has had better days. Her 16-year-old daughter is driving her crazy. Her bank account is down to nothing. And she's just been fired from her cosmetician's job at Saks for being just a little too honest with a good customer. But things start to look up when Grace decides to completely reinvent herself as everything she's not -- and snag a rich Palm Beach widower whose first wife is barely cold. But sometimes what you most desire isn't what you need -- especially when what you really want is priceless.

źródło opisu: Stonehouse Press, 2002

źródło okładki: Zdjęcie autorskie