Retoryka codzienna. Poradnik nie tylko językowy.

Wydawnictwo: Czarna Owca
poradniki
Bożena

Książka z płytą DVD Retoryka codzienna oparta jest głównie na przykładach zaczerpniętych z wypowiedzi znanych (i nieznanych) osób, ze źródeł pisanych, najnowszej historii, a przede wszystkim codziennych sytuacji komunikacyjnych. Poradnik przeznaczony jest dla tych, którzy z racji obowiązków służbowych (lub dla własnej przyjemności) wypowiadają się publicznie - o czymś informują, do czegoś...

Książka z płytą DVD
Retoryka codzienna oparta jest głównie na przykładach zaczerpniętych z wypowiedzi znanych (i nieznanych) osób, ze źródeł pisanych, najnowszej historii, a przede wszystkim codziennych sytuacji komunikacyjnych. Poradnik przeznaczony jest dla tych, którzy z racji obowiązków służbowych (lub dla własnej przyjemności) wypowiadają się publicznie - o czymś informują, do czegoś przekonują, coś proponują. Jednym słowem: mówią. Doskonała pomoc dla nauczycieli gimnazjalnych i licealnych zajmujących się kwestiami komunikacji, wystąpień publicznych i prowadzenia debat oraz dla maturzystów przygotowujących prezentacje. Poradnik wzbogacony jest o ćwiczenia i płytę DVD zawierającą programy Retoryka poranna emitowane w TVP1.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl