Scooby-Doo na meczu

Tłumaczenie: Agata Hajpel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "superkomiks". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Service Zawada
komiksy
AmyColl

Kolejna część przygód najpopularniejszego psa na świecie - Scooby-Doo. Na meczu to komiksy z nowymi przygodami Tajemniczej Spółki. Książka składa się z następujących rozdziałów: Klątwa stadionu Wrangler, Duch świątecznych prezentów, W tym muzeum straszy, Na tropie Wielkiej Stopy, Tajemnicze zniknięcia psów, Jak spędziłem ferie zimowe, Potwory na wolności, ...

Książka składa się z następujących rozdziałów:

Klątwa stadionu Wrangler,
Upiorne ciuchy, nawiedzona jaskinia,
Tajemnica Wehikułu Tajemnic

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/scooby-doo/7

źródło okładki: zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!