Szybkość zaufania

The speed of trust
zaufanie, biznes
poradniki
joly_fh

Książka o budowaniu zaufania w biznesie W epoce naznaczonej skandalami w biznesie zaufanie staje się kluczowym warunkiem sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw. W wymierny sposób przyspiesza działania, zwiększa zyski i pozwala budować satysfakcjonujące relacje biznesowe i osobiste. Autor, ekspert w dziedzinie przywództwa, radzi, jak budować zaufanie i stawać się wiarygodnym partnerem w...

Książka o budowaniu zaufania w biznesie

W epoce naznaczonej skandalami w biznesie zaufanie staje się kluczowym warunkiem sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw. W wymierny sposób przyspiesza działania, zwiększa zyski i pozwala budować satysfakcjonujące relacje biznesowe i osobiste. Autor, ekspert w dziedzinie przywództwa, radzi, jak budować zaufanie i stawać się wiarygodnym partnerem w interesach, dobrym pracodawcą i porywającym liderem, a także lepszym współmałżonkiem i rodzicem. Z książki tej dowiesz się m.in.:

- jakie zachowania cechują najbardziej godnych zaufania ludzi biznesu;

- w jaki sposób wiarygodność pozwala zmniejszyć koszty i zmaksymalizować zyski;

- jak odbudować utracone zaufanie.

"Zaufanie redukuje koszty transakcji, zwiększa szanse polubownego załatwienia sporów i przyspiesza wymianę handlową. Jest swego rodzaju spoiwem wszelkich organizacji i stowarzyszeń. Nareszcie ktoś zauważył i docenił jego ogromne znaczenie w biznesie".

Marilyn Carlson Nelson, dyrektor generalny Carlson Companies

" (...) Po tę książkę powinni sięgnąć nie tylko liderzy, ale wszyscy, którzy chcieliby poprawić swoje relacje ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną".

Gregory K. Ericksen, wiceprezes Ernst & Young

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2013