Jednominutowy milioner

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Czy chciałbyś poznać tajemnicę, która pozwoli ci zdobyć pieniądze, o jakich zawsze marzyłeś?Teraz dwaj autorzy megabestsellerów, obaj z dziesiątkami lat doświadczenia w nauczaniu ludzi sztuki osiągania niezwykłego bogactwa i sukcesu, ujawniają swoje sekrety. Mark Victor Hansen, współtwórca fantastycznej serii książkowej Balsam dla duszy, oraz Robert G. Allen, jeden z czołowych na świecie ekspertów finansowych, pomogli tysiącom ludzi zostać milionerami. Dziś twoja kolej.Jednominutowy milioner to rewolucyjna metoda tworzenia bogactwa, a zarazem potężny program odkrywania samego siebie. Są to w istocie dwie książki: powieść i podręcznik biznesu. Każda z nich jest pomyślana w taki sposób, by umożliwić innego rodzaju uczenie się, a czytelnik może w pełni zintegrować oba te procesy w naukę, która odmieni jego życie.

lilianar | 2017-07-21
Przeczytana: 30 czerwca 2017

Niestety nie odmieniła mojego życia jak obiecywała okładka:) Chyba nie potrafię uwolnić się z ciężaru aktualnego życia i polecieć na skrzydłach wyobraźni w przyszłość Może w jednym mi pomogła ugyż się w myślach gdy glos wewnętrzny mówi "nie potrafisz ,nie jesteś zbyt dobry, nie jesteś tyle wart"

Apikati | 2015-01-11

Jednominutowy milioner to książka przedstawiająca historię kobiety, która jest zmuszona zyskać pieniądze, aby móc mieć prawa do dzieci. Jej mąż zmarł a zamożni teściowie, chcą za wszelką cenę udowodnić, że sama nie ma środków do życia. Krok po kroku dzięki mentorowi zmienia podejście do tego co może osiągnąć, a dzięki temu podejmuje pewne kroki zbliżające ją do odzyskania dzieci. Przy tym przekazuje, czym jest moc zespołu i wspólny cel.
Świetna motywacja i dodatkowy plus za formę - na lewej stronie kart teoria stosowana przez kobietę, a na prawej jej opowieść.

PrzeczytalemPL | 2017-08-16

Nie żałuję, że przeczytałem. Książka, oprócz motywującej fabuły, posiada także część poradnikową. W pigułce streszcza między innymi tematykę budowania zespołu czy mentoringu (wiele innych, ale nie chcę spojlerować). Zakładanie biznesu porusza bardzo ogólnie, ale wartościowo. Np. nie znajdziesz nic odnośnie emarketingu. Dostarcza jednak wiele bezcennych idei. Myślę, że też nie będziesz żałować.

Sprawdź więcej na:
www.przeczytalem.pl

Endzi89 | 2017-05-30
Przeczytana: 30 maja 2017

2ksiazki w 1. Poradnik ciężko było mi przeczytać i nie wyniosłam z niego nic dla siebie. Opowiadanie o kobiecie wcielającej w życie rady z poradnika zdecydowanie bardziej motywujące i ciekawe. Przerwałam czytanie i wróciłam po 2miesiacach. Wreszcie dobrnęłam do końca i uważam że zakup tej pozycji to zmarnowane złotówki.

Qwhy | 2018-08-25

Genialna książka napisana w bardzo niestandardowy sposób, potrafi zarówno zaciekawić jak i dać do myślenia. Polecam!

Duncan | 2018-05-05

Miałem problem z oceną tej książki. Część poradnikowa raczej mało odkrywcza, nie do końca odpowiadał mi sposób przekazywania wiedzy. Historia fabularna wypada trochę lepiej, nawet się wciągnąłem. Jednak historia jest dość mocno płaska i infantylna.

Eternal | 2018-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2018

Książka uczy przede wszystkim zmiany nastawienia, myślenia, nawyków, w kontekście historii o pewnej kobiecie. Ułatwia to zrozumienie zasad wyłożonych w książce. Duży plus za kontekst. Książkę pochłonąłem w ciągu paru wieczorów, polecam.

Espanolka | 2012-04-03
Przeczytana: 06 lipca 2012

Książka, której nie należy odkładać na półkę.

Adrian | 2018-08-24
sadi1992 | 2018-03-07