Jednominutowy milioner

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Czy chciałbyś poznać tajemnicę, która pozwoli ci zdobyć pieniądze, o jakich zawsze marzyłeś?Teraz dwaj autorzy megabestsellerów, obaj z dziesiątkami lat doświadczenia w nauczaniu ludzi sztuki osiągania niezwykłego bogactwa i sukcesu, ujawniają swoje sekrety. Mark Victor Hansen, współtwórca fantastycznej serii książkowej Balsam dla duszy, oraz Robert G. Allen, jeden z czołowych na świecie ekspertów finansowych, pomogli tysiącom ludzi zostać milionerami. Dziś twoja kolej.Jednominutowy milioner to rewolucyjna metoda tworzenia bogactwa, a zarazem potężny program odkrywania samego siebie. Są to w istocie dwie książki: powieść i podręcznik biznesu. Każda z nich jest pomyślana w taki sposób, by umożliwić innego rodzaju uczenie się, a czytelnik może w pełni zintegrować oba te procesy w naukę, która odmieni jego życie.

Apikati Orkisz | 2015-01-11

Jednominutowy milioner to książka przedstawiająca historię kobiety, która jest zmuszona zyskać pieniądze, aby móc mieć prawa do dzieci. Jej mąż zmarł a zamożni teściowie, chcą za wszelką cenę udowodnić, że sama nie ma środków do życia. Krok po kroku dzięki mentorowi zmienia podejście do tego co może osiągnąć, a dzięki temu podejmuje pewne kroki zbliżające ją do odzyskania dzieci. Przy tym przekazuje, czym jest moc zespołu i wspólny cel.
Świetna motywacja i dodatkowy plus za formę - na lewej stronie kart teoria stosowana przez kobietę, a na prawej jej opowieść.

Endzi89 | 2017-05-30
Przeczytana: 30 maja 2017

2ksiazki w 1. Poradnik ciężko było mi przeczytać i nie wyniosłam z niego nic dla siebie. Opowiadanie o kobiecie wcielającej w życie rady z poradnika zdecydowanie bardziej motywujące i ciekawe. Przerwałam czytanie i wróciłam po 2miesiacach. Wreszcie dobrnęłam do końca i uważam że zakup tej pozycji to zmarnowane złotówki.

Espanolka | 2012-04-03
Przeczytana: 06 lipca 2012

Książka, której nie należy odkładać na półkę.

AniaZatorska | 2017-03-16
książek: 2040