Odmienna wizja świata

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

"Odmienna wizja świata" Przemysława Liziniewicza - to kolejna książka tego Autora. Tym razem jest to zbiór różnego rodzaju opowiadań, w których głównym bohaterem jest sam Autor. Mamy tutaj takie opowiadania jak: Błonki, Stan odurzenia, Kolega, Laminaty, Uczeń, Śmierć mówi dzień dobry, Dzień jak co dzień, Kombinerki, Mrówki, Odmienna wizja świata. Opowiadania mają różną tematykę. Napisane w...

Mamy tutaj takie opowiadania jak: Błonki, Stan odurzenia, Kolega, Laminaty, Uczeń, Śmierć mówi dzień dobry, Dzień jak co dzień, Kombinerki, Mrówki, Odmienna wizja świata. Opowiadania mają różną tematykę. Napisane w lekki i przyjemny sposób.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/odmienna-wizja-swiata_p214

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/odmienna-wizja-swiata_p214