Pożegnalny list

Cykl: Doktor Anna (tom 17)
Wydawnictwo: Pi
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Eryk i Joanna, dwoje ciężko doświadczonych przez los ludzi... Wydaje się, że wreszcie szczęście uśmiechnęło się do nich, stawiając ich wzajemnie na swojej drodze. Jednak nawet najjaśniej świecące słońce szybko mogą zasnuć czarne chmury. Ujawnienie mrocznego sekretu nieoczekiwanie wznosi między zakochanymi mur, stawiając pod znakiem zapytania ich przeszłość, teraźniejszość i co najważniejsze - wspólną przyszłość. Czy zdążą wyjaśnić sobie wszystko, zanim kolejna igraszka losu sprawi, że będzie za późno?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-10-15
Przeczytana: 15 października 2014

Jedna z ciekawszych części, które do tej pory czytałam. W pozytywny sposób zagmatwana i zakręcona.

Książkę oceniam na 4+

Ela | 2016-05-20