W sieci kłamstw

Cykl: Doktor Anna (tom 8)
Wydawnictwo: Pi
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Nieszczęścia chodzą parami. W szpitalu znienacka pojawia się czarująca Astrid Albertsen, od dawna ostrząca sobie ząbki na męża Anny, a na domiar złego pacjenci lekarki zaczynają - jeden po drugim - z niewyjaśnionych przyczyn czuć się gorzej... Oskarżona o fatalne w skutkach błędy w sztuce Anna traci grunt pod nogami - jej życie osobiste i zawodowe nagle rozpadają się jak domek z kart. Czu uda się jej dojść do prawdy i odzyskać miłość i zaufanie?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-06-23
Przeczytana: 18 czerwca 2014

Ciekawa fabuła. Rozwiązanie okazało się sporym zaskoczeniem.

Książkę oceniam na 4+

Ela | 2016-03-20