Już potrafię

Wydawnictwo: Debit
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Mięciutkie, kolorowe książeczki kąpielowe dla maluszków. Miłe w dotyku, leciutkie, trwałe i bezpieczne dla małych rączek a także buzi. Można się nimi bawić podczas kąpieli i w łóżeczku. Wyraźne, bardzo kolorowe ilustracje koncentrują uwagę maleństwa, pomagają w poznawaniu i wypowiadaniu pierwszych słów, a wmontowane w książeczki grzechotki prowokują do śmiechu i zabawy.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2013

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Na półkach: Przeczytane, Debit

Dopiero wspominałam, że wydawnictwo DEBIT posiada w swojej ofercie książeczki dla niemowląt, a już zamierzam zaprezentować Wam kolejną ciekawą tego typu serię. Czytałyście już wspomniane wcześniej historyjki o zwierzątkach, potem pokazałam wam dwie wesołe lektury z kolekcji "Mama i ja", w których także można było znaleźć co nieco na temat zwierzaczków. Więc tym razem coś zupełnie innego. A co? zaraz się przekonacie :)

Ta seria książeczek nie wspomina już żadnych zwierząt. Tym razem omawia ona pewne czynności oraz przedmioty ściśle związane z maleństwem. I tak znajdziemy tu takie tytuły jak: "Już potrafię", "Moje zabawki" oraz "Lubię to".

Ja miałam okazję zapoznać się z dwoma pierwszymi tytułami i nie ukrywam, że bardzo mi się spodobały. W odróżnieniu od poprzedniej serii te lektury nie są aż tak barwne. To znaczy, na brak kolorów nie możemy tu narzekać. Absolutnie. Ale tutaj są one lekko stonowane. Nie tak bardzo rzucające się w oczy. A poza jak już wspomniałam, omawiają one ciut...

Na półkach