Zapiski samotnika

Wydawnictwo: Novae Res
NovaeRes

„Zapiski samotnika” to wielowątkowy opis codziennego życia różnych ludzi, których losy nie tworzą monolitycznej całości, a pojawiają się fragmentarycznie. Autorka odnosi się do bieżących i przeszłych wydarzeń społecznych i przekazuje swoje przemyślenia na ich temat. Przedstawione sytuacje ukazuje w sposób będący luźnymi przemyśleniami o życiu i przemijaniu. Książka rozpoczyna się w dniu 14 maja 2004 roku, kiedy autorka słucha transmisji z uroczystości pogrzebowych dziennikarza Milewicza — i w tym miejscu, jak i przy wspomnieniach innych sławnych bądź zupełnie zwykłych ludzi, jest parę słów o ich życiu.

źródło opisu: Novae Res, 2013

źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/zapiski_samotnika,druk