Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320039023
zdrowie, medycyna
Różyczka

W książce w sposób zwięzły i przystępny omawiają najważniejsze zagadnienia z zakresu chorób wieku dziecięcego. Poszczególne jednostki chorobowe omówiono według ustalonego schematu: etiologia, objawy kliniczne, badania diagnostyczne, leczenie oraz rokowanie. Ogromnym atutem publikacji jest bardzo bogaty materiał ilustracyjny - ponad 1100 kolorowych zdjęć. Będą niezwykle pomocne w diagnostyce...

Ogromnym atutem publikacji jest bardzo bogaty materiał ilustracyjny - ponad 1100 kolorowych zdjęć. Będą niezwykle pomocne w diagnostyce poszczególnych jednostek chorobowych.

Książka będzie przydatna dla lekarzy pediatrów w codziennej praktyce lekarskiej oraz studentów przygotowujących się do egzaminu z pediatrii.

źródło opisu: PZWL

źródło okładki: PZWL