Soul Eater tom 4

Soul Eater
manga, komedia, przygodowa, czarownice
komiksy
Yonkou

Soul Eater to przebojowa seria, odkrywająca przed czytelnikiem pełną humoru historię uczniów szkoły prowadzonej przez... Śmierć we własnej osobie. Uczniowie placówki stoją przed niezwykle trudnym zadaniem: muszą stworzyć dla swego dyrektora potężną broń zwaną Death Scythe, czyli Kosą Śmierci. Jak tego dokonać? Niektórzy uczniowie to mistrzowie broni, inni mają zdolność przekształcania się w broń, którą władają mistrzowie. Dobierając się w zespoły dwu lub trzy osobowe mają jeden cel - na początku zdobyć 99 dusz złych ludzi, a na końcu duszę jednej wiedźmy. Każda dusza złego człowieka zwiększa moc danej broni. Przypieczętowanie duszą wiedźmy, pozwala takiej broni być używaną przez Śmierć.

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2013

Ryszy | 2016-01-26
Na półkach: Manga
Lisa | 2015-12-18
SMP25 | 2015-12-04
Na półkach: Kolekcja mang i manhw