Alzheimer Co robić gdy pojawi się choroba

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Alzheimer, choroba Alzheimera
zdrowie, medycyna

Czy to tylko roztargnienie czy już Alzheimer?W Europie żyje kilka milionów osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Roztargnienie lub problemy z orientacją mogą jednak mieć również inne przyczyny, które jest łatwo leczyć. Książka ta dostarczy informacji o zabiegach, jakie może wykonać lekarz oraz jak należy się do nich przygotować.Wszystko o chorobie AlzheimeraObecnie choroba Alzheimera wykrywana jest coraz wcześniej. Właśnie na początku choroby wielu chorych może jeszcze samodzielnie i niezależnie funkcjonować. Z tego względu ten poradnik skierowany jest przede wszystkim do samych pacjentów, jak i ich rodzin. Można z niego dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych sposobach leczenia oraz o możliwościach korzystania z różnych form pomocy.

okruszek | 2011-02-15
książek: 1909