Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
kuchnia indyjska
joly_fh

Jarosław Kret, popularny prezenter telewizyjny, zaprasza w niepowtarzalną podróż po kuchni Indii, tak różnorodnej i fascynującej jak ten subkontynent, zamieszkiwany m.in. przez niejedzących wołowiny hindusów, nieuznających wieprzowiny muzułmanów oraz dżinistów i buddystów, którzy wcale nie spożywają mięsa. Nie jest to tradycyjna książka kucharska służąca jedynie do gotowania. To również, a...

Nie jest to tradycyjna książka kucharska służąca jedynie do gotowania. To również, a może przede wszystkim, książka do poczytania – przepisy kulinarne są okraszone bowiem licznymi wspomnieniami, anegdotami i spostrzeżeniami autora.

źródło opisu: Firma Księgarska Olesiejuk, 2013

źródło okładki: www.olesiejuk.pl