Kuchnie świata. Kuchnia indyjska

9788377720745
una_fresa_verde

źródło okładki: http://calendar.com.pl/grafika/okladki/kuchnia/indyjska.jpg

una_fresa_verde | 2013-02-20

Książka w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie, za czym niestety kryje się kiepski papier i zupełny brak zdjęć, a osobiście nic nie zachęca mnie bardziej do gotowania niż apetyczna fotografia, ba - nawet jakakolwiek fotografia. Składniki potraw raczej niewyszukane, łatwo dostępne, same dania proste i smaczne, od zup po ciasta i ciasteczka i jest blisko 100. Stosunek jakości do ceny jest więcej niż zadowalający i książeczkę polecam z czystym sumieniem :)

Marzena | 2014-03-16
Na półkach