1001 porad na każdą okazję

Wydawnictwo: Reader's Digest
poradniki
joly_fh

Książka zawiera setki wskazówek, rad i pomysłów. Jest przewodnikiem ułatwiającym podejmowanie bardziej bezpiecznych i ekologicznych decyzji, dzięki którym nasze życie stanie się lepsze i zdrowsze. Omawia wiele tematów, takich jak energooszczędne ogrzewanie, zdrowe gotowanie, ekologiczne ogrodnictwo oraz prowadzenie samochodu bez spalania nadmiaru paliwa. Te praktyczne rady inspirują do wprowadzania prostych zmian w codziennych czynnościach i czerpania z tego korzyści.

Z książki dowiemy się, jak:
• zmniejszyć domowe rachunki poprzez oszczędzanie energii i wody
• używać naturalnych składników w kosmetykach, artykułach toaletowych i środkach czystości
• jeść zdrowo, w sposób zrównoważony, i rozpocząć rozsądny program ćwiczeń
• troszczyć się o dom i ogród bez stosowania chemikaliów
• poddawać recyklingowi domowe odpady i wykorzystywać je w nowy sposób
• unikać powszechnych, codziennych zagrożeń zdrowotnych.

Jeśli chcemy być dobrze poinformowani, nie trwonić pieniędzy i używać więcej produktów naturalnych, ta oparta na gruntownych badaniach książka ukaże nam proste, przyjazne dla środowiska metody, dzięki którym dokonamy prawdziwej odmiany życia.

źródło opisu: Reader's Digest, 2009

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/1001-porad-na-kazda-okazje