Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Temptation
Wydawnictwo: Harlequin
Tangled Hearts
Dominika

Po upływie pięciu lat spędzonych na poszukiwaniach i wyczerpaniu wszelkich szans na potwierdzenie, że jej uprowadzony przez terrorystów mąż, Mitch żyje, Alanna przyjęła oświadczyny Jonasa. Nagle, niemal w przeddzień ślubu, jak grom z jasnego nieba spadła na nią wiadomość, że Mitch nie został zgładzony i jest w drodze do domu. Alanna była w swoim czasie zauroczona Mitchem, znanym...

Alanna była w swoim czasie zauroczona Mitchem, znanym dziennikarzem telewizyjnym, potem szczerze pokochała Jonasa. Czym powinna się kierować: głosem serca czy powinnością, uczuciem czy lojalnością? A jeśli tak, to wobec kogo - męża, który został oficjalnie uznany za nieżyjącego, czy oddanego jej narzeczonego?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: Skan