Miłość, zemsta i korona

Wydawnictwo: Harlequin
Bait and switch
powieść, miłość,
Dorota_1988

Miłość cenniejsza niż złoto. - Pozwoliłeś mi sądzić, że jesteś złodziejem biżuterii, i nie zrobiłeś niczego, by wyprowadzić mnie z błędu! - To zadanie było ściśle tajne. Gdybyś za dużo wiedziała, mogłabyś się znaleźć w niebezpieczeństwie. - Wykorzystałeś mnie. - To niewłaściwe określenie. Nie wykorzystałem Cię, a kochałem się z Tobą. Jeśli nie wierzysz w nic innego, uwierz przynajmniej w to, że z mojej strony to poważna sprawa.

źródło opisu: okładka

wesoła23 | 2017-06-28