Czysty Zysk. Powieść o pieniądzach

Wydawnictwo: Kurhaus Publishing
biznes, bankowość
joly_fh

Na światowych giełdach trwa hossa. Finn Keane odbiera dyplom MBA i trafia do pracy w banku inwestycyjnym Abercromie, Wirth & Co. Już pierwsze zawodowe zadanie rozpala wyobraźnię młodego bankowca. Finn jest częścią zespołu, który ma przygotować przejęcie sieci handlowej Milstein Stores przez Kristos & Company. Kiedy stery w Kristosie obejmuje nieudolny zięć właściciela, a koledzy z grupy Finna doradzają mu ryzykowne finansowanie transakcji, firma staje u progu bankructwa. Keane uświadamia sobie, że jego kumplom od początku chodziło o zniszczenie Kristosa. Niestety, koledzy, a wśród nich demoniczny bankowiec Jack Shane, już wiedzą, że on wie...Najpierw kompromitują dziewczynę

Finna. Potem zaczynają nastawać na jego życie.

źródło opisu: Kurhaus Publishing, 2013

źródło okładki: http://www.kurhauspublishing.com/