Izrael. Ziemia trzech religii, trzech mórz i jednego słońca. Przewodnik rekreacyjny.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki rekreacyjne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bezdroża
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
joly_fh

Izrael to jedno z najmłodszych państw świata, a jednocześnie kraina sięgająca dziejami czasów biblijnych. Tygiel kulturowy i bastion tradycji, a przy tym na wskroś nowoczesne państwo, będące gospodarczym „tygrysem” Bliskiego Wschodu. Kolebka chrześcijaństwa i judaizmu, a jednocześnie kraj, w którym znajdują się święte miejsca islamu i bahaizmu. Kraina setek prastarych zabytków, złotych plaż i egzotycznej przyrody.

Przewodniki rekreacyjne oprowadzają po najciekawszych regionach i miastach – nie do pominięcia na trasie podróży. Opisom krajoznawczym towarzyszą mapy, ramki z ciekawostkami oraz starannie wybrane zdjęcia, dające przedsmak prawdziwej podróży. Zwięzłe informacje praktyczne pomagają zaplanować udany urlop i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Wszystko to, w połączeniu z przejrzystym układem treści i atrakcyjną szatą graficzną, czyni z przewodnika rekreacyjnego niezastąpionego partnera w podróży.

źródło opisu: Wydawnictwo Bezdroża, 2013

źródło okładki: http://bezdroza.pl/

trycha | 2014-07-18
Przeczytana: 05 lipca 2014

Niezły, zupełnie podstawowy, za to z rozbudowanymi i aktualnymi informacjami dotyczącymi transportu.

Garbaty-Aniol11 | 2017-09-23
Edyta | 2017-03-03