filozofia i etyka
Paskuda

W czasach, kiedy idea reinkarnacji zyskuje coraz większą popularność i rośnie liczba osób, które mają za sobą doświadczenie wyjścia poza ciało, niniejsza pozycja zasługuje na szczególną uwagę. Zawarte w niej opowiadanie pochodzi ze Śrimad-Bhagavatam, starożytnej księgi mądrości Wschodu. Przybliża ono Czytelnikowi medytację i jogę oddania, dzięki którym można wznieść się ponad materializm,...

Zawarte w niej opowiadanie pochodzi ze Śrimad-Bhagavatam, starożytnej księgi mądrości Wschodu. Przybliża ono Czytelnikowi medytację i jogę oddania, dzięki którym można wznieść się ponad materializm, stawić czoło śmierci oraz osiągnąć doskonałość duchową.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wioletta Psiuk | 2014-12-05
Przeczytana: 30 listopada 2014

Bardzo ciekawie napisana. Format spójnej opowieści, klarownie wprowadza w nauki Krsny. Polecam tym , którzy mają ochotę się w nie zagłębić jako starter.

DurgaRE | 2014-04-06
Na półkach: Przeczytane, Indie

Bezprzyczynowa łaska jest dostępna dla każdego :)

Narajan_Aliss | 2017-03-07
| 2015-05-10